Hakkımızda

Fiskobirlik Sigorta ?

Fiskobirlik, üreticilerden ve ortaklarından fındık alımında bulunmak, alınan fındıkların iç ve dış piyasalarda değerlendirilmesini sağlamak maksadıyla 1938 yılında kurulmuş olup faaliyetlerini 50 kooperatif ile birlikte sürdüren, Türkiye’nin en büyük üretici kuruluşudur.

Fiskobirlik zamanın gelişen şartlarına uyarak faaliyetlerini sadece fındık ile sınırlandırmamış, tüm ülkeye ve özellikle Karadeniz bölgesinde yaşayan insanların ihtiyaçlarını karşılamak üzere; fındık işlemede EFİT A.Ş, yağ sektöründe Ordu Yağ. Sanayi A.Ş, marketçilik alanında da Fiskomar A.Ş’yi, kurmuştur.

Fiskobirlik Sigorta Aracılık Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi ise Fiskobirlik ile birlikte Ordu Yağ Sanayi A.Ş, Efit A.Ş, Fiskomar A.Ş tarafından 2004 yılında kurulmuştur. Diğer sektörler içerisinde gelişme potansiyeli en yüksek olan sektörün sigortacılık olduğu görüldüğünden Fiskobirlik bu gelişmeye kayıtsız kalmadığını sektöre girerek göstermiştir.

Fiskobirlik Sigorta, sigorta sektörünün en köklü şirketlerinden Groupama A.Ş’nin hem elementer ve hem de emeklilik branşlarında acenteliğini yapmaktadır. Fiskobirlik Sigorta Groupama A.Ş’nin acenteleri arasında verimlilik ve üretim açısından ilk sıralarda yer almaktadır.

Misyon & Vizyon

Tarihten gelen başarılarımızın devamı olarak sigorta sektöründe de Karadeniz bölge başta olmak üzere tüm ülke insanına hizmet etmeyi, en güvenilir, en ciddi, en disiplinli çalışmalarıyla adından söz ettirmeyi, müşteri memnuniyetini ilk hedef olarak görmeyi, sektörün gerektirdiği bilgi ve donanıma sahip yetişmiş uzman personeliyle soru ve sorunlara çözüm bulmayı, araştırmaya ve geliştirmeye önem vererek her türlü yeniliklere açık olmayı, her türlü öneri ve eleştirileri saygıyla karşılamayı, güzel ülkemizin güzel değerlerine ve ilkelerine sahip çıkmayı, bölgemizin ve ülkemizin gelişmesine katkı sağlamayı hedefleyen bir sigorta kuruluşu olmaktır.

Hayat ve Ferdi Kaza Sigortası

Sevdiklerini ve kendini korumak için muhakak özel hayat sigortası yaptırın siz ve sevdikleriniz bu sayede güvende olsun.